Online Monopoly Oyna

DÜNYANIN en ünlü arama motoru Google ve dünyanın en büyük kutu oyunu üreticilerinden Hasbro, ortak bir projeyle dünyaca ünlü emlak oyunu Monopoly?nin online versiyonunu yarattı.

Oyunun internet üzerinden oynanan versiyonunda Google Maps programı oyun tahtası olarak kullanılıyor ve oyunculara dünya üzerindeki milyonlarca sokağı satın alabilme imkânı sunuluyor.

Online Monopoly, geleneksel versiyonundaki birçok özelliği muhafaza ederken, internet üzerinden oynayan kullanıcılara bazı yenilikler de sunuyor. Örneğin oyuncular internet üzerinden oynarken satın aldıkları sokaklara ev ve otel dışında stadyum ve gökdelen dikebilme imkânına sahip.

AYRICA, çektikleri şans kartları neticesinde rakiplerinin sokaklarına hapishane ve çöplük kurarak onların kiralarını düşürmeleri de mümkün. Monopoly?yi internetten oynayabilmek için herhangi bir ücret ödemek gerekmezken, oyuna her oyuncu 3 milyon dolarla başlıyor.

Dün başlayan oyun internet kullanıcılarından yoğun ilgi görürken Hasbro, ?oyunun ekonomik kriz gerçeğinden kaçış için bir fırsat olduğunu ve insanlara imparatorluk kurma fırsatı sunduğunu? söyledi.

Hemen Monopoly Oynamaya Başlamak İçin Tıklayın…

7 thoughts on “Online Monopoly Oyna

Bir cevap yazın