Runes of Magic 2009 Online Oyna

Beta sürümden gerçek sürüme 8 Ekim 2009 tarihinde geçecek olan Runes of Magic oyunu rakiplerinden çok üstün özellikleri ile öne çıkıyor.

Kayıt olmak için tıklayın.

İndirmek için tıklayın.

Oyunun Ücretsiz DVD sini istemek için tıklayın.

Online ve Ücretsiz olarak oynanabilen tamamı Türkçe olan Runes Of Magic TR, etkileyici PvP savaşları ve oldukça kapsamlı çifte-sınıf sistemi ile fark yaratıyor! İlginç yaratıklar, olağan üstü büyüler ve muhteşem savaşçılarla dolu bir dünyanın kapılarını aralayın ve kayıp bir krallığın sırlarını çözün!


Runes of Magic TR 2009 un Özellikleri:

1. Aylık sabit ücret olmadan indirilebilir ve oynaması tamamen ücretsizdir.

2. Tüm içeriği Türkçedir. Dekorasyonlardan, zırhlara, silahlardan diğer tüm eşyalara kadar her şey Türk kültürüne göre uyarlanmıştır.

3. Oldukça detaylı sınıf sistemi ile 6 mevcut sınıf arasından, ana ve yan sınıf seçme imkanı. Çifte-sınıf sistemi ile iki sınıfı birleştirerek kendinize özgü bir sınıf oluşturabilmesi.

4. Derin zanaat sistemi ile ham madde toplayarak eşya oluşturulması, eşyalarınızın seviyesini yükseltebilme ve rune?ler ekleyerek güçlendirme.

5. Arena savaşları,Düellolar, klan savaşları ve sunucular arası savaşlar ile detaylı bir PVP siteminin heyecanını yaşayın.

6. 600?den fazla görev ve sürekli eklenen yeni görevler ile her zaman yeni bir macera yaşayın.

7. Kendi evinizi oluşturun, zevkinize gore döşeyin ve arkadaşlarınızı ağırlayın!

8. Arkadaş grubunuzla kendi klanınızı kurun ve Varanas şehrinde muhteşem bir Klan Evine sahip olun.

9. Değişik binek hayvanları üzerinde savaşa koşun! Düşmanlarınıza toz yutturun!

Bir cevap yazın