BilgiFormu Muhtarlık Otomasyonu

Muhtarlik Otomasyonu, temel olarak muhtarların her türlü bilgi yönetimi, takibi, resmi ve özel çıktıların hazırlanması gibi işlevlerini yerine getirmek için geliştirimiş bir programdır. Muhtarların köy veya mahallelerindeki tüm aile ve fertleri takip edebilecekleri, bu fertler için gerekli her türlü yazılı resmi çıktıların alınabileceği detaylı bir içeriğe sahiptir.

Muhtarlık Otomasyonu, Görsel arayüzü ve basit kullanımıyla tam bir kullanıcı dostu yazılımdır. Konut ve birey kayıtlarını master detay yapıda işleyen program hem birey hemde aile bazında Mahalle/Köy fertlerinin takibini yapabilmektedir. Bu yapı özellikle Askeriye,emniyet ve diğer resmi kurumlar tarafından yapılan tebligatların kişilere daha çabuk iletilebilmesinde kolaylık sağlamaktadır.

muhtar

İndir
Version 2.0.0.7

102 $ + KDV

Hemen Satınal

One thought on “BilgiFormu Muhtarlık Otomasyonu

  1. teşekkür edrimm ama birz daha ayrıntılı bi şekilde verirseniz sevinirim ben ticaret meslek lisesi bilgisayarlk bölümünde okuyorum ve proje ödevim muhtarlık otomasyonu veri tabanında yapıp delphide kullanıcam yardım edersenz çok sevinirim teşkkür edrm:)

Bir cevap yazın