Suriyedeki İnsanlık Suçunu İşleyenleri Lanetliyorum

Konuya resim koymayacağım. Çünkü bu resimlere bakamıyorum.

Suriyede kimyasal silahlarla, gözünü kırpmadan masum bebekleri ve çocukları katleden vicdansızları lanetliyorum. Bunların insan olabileceğinden şüphe duyuyorum. İnanmıyorumki herhangi bir dine mensup bir insan böyle bir vahşeti işleyebilsin. Özellikle “Bir Masumu Öldüren Bütün İnsanlığı Öldürmüş Gibidir” diyen bir dine inanan Müslümanların böyle bir vahşeti işlemesi mümkünmüdür.

Bu suçu işleyenlerin Allah inancı olamaz. Hiç bir Din masumların öldürülmesini kabul etmez. Bu suçu işleyen insanların  Maddi çıkar ve menfaatleri için kendi çocuklarını bile öldürebilecek aşağılık varlıklar olduğunu düşünüyorum. Gözlerini kin, kan ve para bürümüş canavarlar.

Bunların yaptıklarına seyirci kalan, kendi menfaatlerine dokununca insan hakları savunucusu kesilen, Tüm Avrupa Devletlerininde, zulme ağrayan  Müslüman olunca nasıl sessiz kaldıklarını hayretler içerisinde izliyorum. Sanırım sadece kendi inancına sahip olanları insan olarak görüyorlar.

Bu zulme sebep olanlar ve seyirci kalanlar. Masumların kanında boğulun. Allahın laneti dünyada da ahirettede üzerinizde olsun.

Rabbim sen masumları bu canavarlardan koru.

Bir cevap yazın